Rusztowania elewacyjne

Rusztowania fasadowe przeznaczone są do prowadzenia wszelkich prac budowlanych. Głównie wykorzystywane są przy budowie i remontach budynków przez tynkarzy, malarzy, dekarzy itp. jako rusztowania przyścienne.

PLETTAC jest jednym z najbardziej popularnych systemów rusztowań wykorzystywanych na naszych budowach. 

Tego typu rusztowanie doskonale nadaje się do prac związanych z wykończeniem fasad domów jednorodzinnych oraz dużych budynków i obiektów przemysłowych. Możliwość wyboru różnych długości podestów roboczych wykonanych z różnych materiałów tj. drewno, stal czy aluminium, powoduje łatwość montażu tak charakterystyczną dla tego systemu. Ponadto rusztowania są bardzo wygodne i łatwe w montażu. W prosty sposób można złożyć i rozłożyć całą konstrukcję, ponieważ do łączenia poszczególnych elementów zostały użyte zapadki. Dzięki tego typu rozwiązaniom nawet osoby nieposiadające zbyt wielkiego doświadczenia są w stanie poradzić sobie z montażem.

Szczególny nacisk przy produkcji rusztowań położono na jakość wykończenia. Ocynkowana powierzchnia elementów stalowych daje dużą odporność na korozję. Dodatkowym elementem poprawiającym żywotność rusztowań, jest zastosowanie dobrej jakości impregnatu do podestów drewnianych.

Galeria: